SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że 

II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA w Bydgoszczy

jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018".

Ranking Liceów i Techników znajdziecie na stronie:

http://www.licea.perspektywy.pl



Gratulujemy

Miło nam poinformować, że nasz uczeń  z klasy III D Kacper Kortas został laureatem XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce im.  Profesora Kazimierza Sokołowskiego.

Serdecznie  gratulujemy!



Pomagamy…!

Z radością informujemy, że zbiórka darów na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy, zorganizowana przez członków Koła Bibliotecznego zakończyła się sukcesem.

Udało nam się przekazać karmę, koce i … przytulny drapak dla kota.

Cieszymy się, że tak wielu uczniów przyłączyło się do naszej akcji, i że los biednych porzuconych zwierząt nie jest nam wszystkim obojętny.

Serdecznie dziękujemy!!!

Nauczyciele bibliotekarze



Tancerze na medal

Formacja taneczna w składzie: Weronika Nierebińska (2a), Michalina Piechowska (2d), Iga Pyż (2b), Oliwia Regent (2d), Paulina Schulz (2a), Marcelina Szulc (2d), Dominika Smoczyńska (2a), Sylwia Wiatr (2d) oraz solista Filip Bochniak (2a) wytańczyli dzisiaj II miejsce w VI edycji Turnieju Tańca i Układów Choreograficznych "Tańcz z Siódemką". Emocje sięgały zenitu, ale zabawa była wspaniała. Opiekunem grupy jest p. Marzena Światlak, która razem z Dominiką Stefaniuk i Kasią Wolską z 2a mocno trzymała kciuki podczas całego turniejusmiley



"Prymus Pomorza i Kujaw"

STYPENDYŚCI PROJEKTU

„PRYMUS POMORZA I KUJAW”

 

lp

Nazwisko i imię

klasa

1

Bełcikowska Wiktoria

2b

2

Białczyk Aleksandra

3b

3

Bukarowicz Jan

1b

4

Buńkowski Kacper

2f

5

Cichońska Natalia

1a

6

Dzierżykraj-Lipowicz Krzysztof

2gim

7

Frąckowiak Judyta

1b

8

Gajewska Wiktoria

3b

9

Hejmann Edyta

3d

10

Jakubowska Wiktoria

1b

11

Jakubowski Kacper

3gim

12

Janiszewska Klaudia

1f

13

Kopińska Aleksandra

1d

14

Kowalska Weronika

1b

15

Lewandowski Cyprian

1a

16

Nierebiński Jakub

3b

17

Rybicki Kacper

3a

18

Wendt Tadeusz

3d

19

Wieczorek Zuzanna

1b

 

 

Wszystkim stypendystom gratulujemy!