Odbiór świadectwa dojrzałości

Zapraszamy tegorocznych maturzystów po odbiór świadectw dojrzałości (wyniki egzaminu maturalnego) we wtorek, 3 lipca br. o godz. 10:00. Maturzyści z lat wcześniejszych odbierają dokumenty od godz. 10:00 w sekretariacie.
Harmonogram:

3a - sala 14

3bl - sala 26

3d - sala 11

3f - sala 12

3hc - sala 27

 Uroczystość zakończenia roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

dla gimnazjum i klas I - II liceum - 22 czerwca 2018 r. o 9.30DOBRY START

1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie –bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł, które będą mogli przeznaczyć na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. 

Szczegóły poniżej:

DOBRY START.pdf

ulotka.pdf

https://um.bydgoszcz.pl/pomoc-finansowa/Od gimnazjalisty do specjalisty

Miło nam poinformować, że Jakub Lica, Hubert Piotrowski, Kacper Jakubowski i Konrad Drozd zajęli II miejsce w miejskim konkursie z języka angielskiego i niemieckiego OD GIMNAZJALISTY DO SPECJALISTY - promocja szkolnictwa technicznego. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem p. Jagny Skopowskiej i p. Moniki Bonin. Gratulujemy uczniom i nauczycielomyes

 

 

 Kujawsko-Pomorskie Zawody Matematyczne im. Mariana Rejewskiego

Miło nam poinformować, że do finału konkursu im. M. Rejewskiego zakwalifikował się  Marek Siwka. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Finał konkursu odbędzie się 29 maja o godzinie 9:30.