CZYTAJ PL

AKCJA Z BEZPŁATNYM DOSTĘPEM DO SUPER E-KSIĄŻEK, 
z której trochę głupio nie skorzystać.
 
Biblioteka szkolna informuje, że nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji Czytaj PL. Przez cały listopad można za darmo czytać wybrane przez siebie książki lub posłuchać audiobooka. Wystarczy pobrać darmową aplikację Woblink, zeskanować kod QR z plakatu zawieszonego na drzwiach naszej biblioteki i delektować się bestsellerami. 
Więcej informacji na czytajpl.pl
Nauczyciele bibliotekarzePartnerska szkoła z Chin

Z przyjemnością informujemy, że 26 października br. nasza szkoła  została zaproszona do współpracy ze szkołą z Chin. Miało to miejsce na  konferencji dotyczącej współpracy polsko-chińskiej  w zakresie edukacji,  podczas której  Dyrektor  naszej  szkoły pani Mirosława Glaza oraz Dyrektor szkoły partnerskiej , czyli Foreign Language School w Ningbo (wschodnie Chiny), pan Zhou Chang’an podpisali list intencyjny ustalający zasady współpracy obu szkół. Mamy nadzieję, że to przedsięwzięcie okaże się korzystne dla obydwu stron.Pływaczki też mamy dobre !!!

Kolejny sukces naszych wspaniałych Dziewczyn smiley
Śledzikowska Jagoda
Śledzikowska Zofia
Dekowska Klaudia
Szulc Marcelina
Walińska Martyna
Lutoborska Zuzanna
Wywalczyły VI miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Miasta Bydgoszczy w Pływaniu.
Drużyną opiekowała się i mocno trzymała kciuki pani Marzena Światlak.
GRATULACJE !!!Gratulacje !!!

Kolejny sukces naszych Dziewczyn smiley

Monika Mikołajczyk,
Dominika Smoczyńska,
Kinga Kończal,
Martyna Walińska,
Martyna Bielska,
Marta Marciniak,
Agata Jurska,
Weronika Kozerewicz,
Julia Teodorczyk,
Zuzanna Lutoborska,
Marcelina Szulc,
Zofia Śledzikowska
reprezentowały naszą szkołę w Mistrzostwach Bydgoszczy w Biegach Sztafetowych. Po wielkich zmaganiach zajęły IV miejsce. W mistrzostwach brało udział 18 reprezentacji z naszego miasta. Naszymi sarnami opiekowała się Pani Marzena Światlak. 
 Tydzień Książek Zakazanych

Biblioteka szkolna dziękuje wszystkim uczniom, którzy tak chętnie uczestniczyli w konkursie Dla Detektywów. Zadaniem było odnalezienie ukrytych na terenie szkoły informacji o 12 zakazanych książkach. Poniżej prezentujemy listę osób, które poradziły sobie z tym zadaniem najszybciej:

Zuzanna Łukowska klasa 1a

Simińska Julia klasa 2ag

Anna Modrzejewska2ag

            Zwycięzcom gratulujemy!

Wszystkich natomiast zachęcamy do zapoznania się z historią tego święta i zapoznania się z informacjami o wybranych książkach zakazanych, umieszczonymi na tablicy.