Firma HOLKAP sp. z.o.o dla naszych gimnazjalistów :)

POJEMNIKI NA KANAPKI MAMY, FOLIOWYCH WORKÓW WIĘCEJ NIE UŻYWAMY
W myśl tego hasła w minionym tygodniu wszyscy gimnazjaliści naszej szkoły otrzymali kolorowe i praktyczne pojemniki na kanapki. Pojemniki ufundowała bydgoska firma HOLKAP sp. z.o.o, której bardzo dziękujemy! 
Działanie wpisuje się w realizowany przez naszą szkołę grant ekologiczny „Razem dla klimatu”Międzyszkolny konkurs krasomówczy "SPEAK AS IF YOU WERE"

Z przyjemnością informujemy, że 4  kwietnia(wtorek) w naszej szkole już po raz piąty odbędzie się międzyszkolny konkurs krasomówczy w języku angielskim dla gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Uczestnicy mają za zadanie wcielić się w wybraną przez siebie postać związaną z historią, kulturą czy  polityką Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych lub Australii  i w ciągu trzech minut  zaprezentować jeden dzień lub ważne wydarzenie z życia wybranej postaci. Ponadto muszą pokazać  jeden slajd przedstawiający oryginalną postać wraz z krótką notatką biograficzną. Powinni również być przebrani w strój przedstawianej postaci lub posiadać charakterystyczny dla niej rekwizyt. Dodatkowym zadaniem dla każdego uczestnika będą odpowiedzi na pytania zadane przez jury.

  Uczestników z gimnazjów wraz z opiekunami prosimy o przybycie do auli o godz. 9.30 w celu rejestracji. Konkurs zaczyna się o godz.10.00.Natomiast uczniowie szkół ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami proszeni są o przybycie o godz. 12.30. Konkurs przeznaczony dla nich zaczyna się o godz.13.00. Zapraszamy również na słodkie przekąski i napoje do sali 24.

  Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy powodzenia i miłych wrażeń.

Nauczyciele języka angielskiego- organizatorzy konkursuZebrania z rodzicami i "Drzwi otwarte"

W środę 29.03.2017r. o godzinie 17.00 odbędą się zebrania z rodzicami, a od godziny 17.30 indywidulne rozmowy z nauczycielami uczącymi ( "drzwi otwarte").

 Kolejny sukces :)

W naszej szkole odbył się dziś wstępny etap konkursu Jugend debattiert international. Uczennica klasy 3c Anna Doliwa oraz Oliwia Knapska i Cezary Staszak z Piły będą zmagać się z debatą 23-24 kwietnia w etapie ogólnopolskim w Warszawie. Życzymy powodzeniaI kolejny sukces :)

W dniach 16-18 marca 2017 w Lublinie odbył się finał ogólnopolskiej XL Olimpiady Języka Francuskiego. Nasza uczennica Zuzanna Borecka z klasy 1b uzyskała tytuł finalistki oraz zdobyła nagrodę specjalną za prezentację z literatury francuskojęzycznej.  

Serdecznie gratulujemy !!!