Zmiany w planie lekcji

Od 19.11.2018 r. będzie zmieniony plan lekcji - wszystkie zmiany zostały umieszczone na tablicy obok obowiązującego planu lekcji. Bardzo proszę sprawdzić. Nowy plan lekcji będzie umieszczony na stronie szkoły od 26.11.2018 r.Sukcesy w pływaniu

Złoty medal w pływaniu 50m stylem klasycznym zdobył uczeń naszego liceum Mikołaj Malak.

Drużyna dziewcząt naszego liceum zajęła IV miejsce.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemysmileyMaraton czytelniczy

Lubisz czytać? A może poczytamy razem?

W ramach ogólnopolskiego konkursu #cojaczytam, który ma na celu promowanie czytelnictwa w sieci, kilka zaczytanych uczennic z 1f zaprasza do wzięcia udziału w Maratonie Dwójki. Zasady są bardzo proste! Wystarczy, że od 15 do 21 października wrzucicie na swoje instagramy zdjęcie z #maratondwojki #cojaczytam #wolnelektury, na którym pokażecie swoje książkowe plany na ten tydzień. Pamiętajcie, że konta biorące udział w maratonie muszą być (co najmniej na czas trwania wydarzenia) publiczne. Możecie czytać cokolwiek, od kryminałów i romansów, aż po mangę, lecz jest jeden warunek: łączna grubość przeczytanych grzbietów to minimum 2 cm. Niedużo, prawda? Na wszystkich uczestników maratonu w ramach podsumowania i podziękowania za wspólną zabawę, 23 października (wtorek) będzie czekała słodka niespodzianka! Dajcie znać znajomym i miłego czytania!

Organizatorzy: Amelia Hencel, Marta Kitaszewska, Dominika Kowalska,
Patrycja Olszewska, Zofia Żywiałowska z klasy 1
Opiekun projektu: p. Monika Hejman

 Dzień NATO w BydgoszczyZajęcia chóru szkolnego

Pani Ewa Kopczyńska - pracownik Akademii Muzycznej w Bydgoszczy zaprasza osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach chóru szkolnego na spotkanie 18 września o godz. 15.30 w auli szkoły.