Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w konkursach i olimpiadach. 

 

Lp Nazwa olimpiady/konkursu Etap/uzyskany tytuł/miejsce Imię i nazwisko ucznia
1 XV Wojewódzki Konkurs Fizyczny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Wojewódzki/finalista

Wojewódzki/finalista

Wojewódzki/finalista

Wojewódzki/finalista

Kajetan Byczyński

Szymon Swosiński

Marta Kowalkińska

Agata Pypkowska

2 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego II etap Irmina Matusiak
3 XXVI Olimpiada Filozoficzna Zawody centralne Piotr Malich
4 Wojewódzki Konkurs Matematyczny im. S. Banacha Wojewódzki/finalista Mateusz Okoński
5 XLI Olimpiada Historyczna

Okręgowy/finalista

Okręgowy/finalista

Igor Stepa

Sebastian Torzewski

6 Olimpiada Kultury Antycznej i Języka Łacińskiego Okręgowy/finalista Gabriela Ziółkowska
7 IV Wojewódzki Konkurs Historyczny Wojewódzki/wyróżnienie Sebastian Torzewski
8 Polska droga do wolności na tle walki o przemiany demokratyczne w Europie Środkowej Międzyszkolny/laureatka Karolina Pietrzak
9 Jugend debattiert Ogólnopolski

Claudia van den Broeck

Daria  Rębisz

Sandra Lewandowska

10 Konkurs na utwór prozą Miejski

Dorota Marcinkian

Kinga Kikiel

Filip Lubosik

Sandra Lewandowska

Anna Doliwa

Elżbieta Julkowska

11 Konkurs Krasomówczy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Międzyszkolny/1 m-ce

Międzyszkolny/2 m-ce

Międzyszkolny/3 m-ce

Agata Kryczka

Kacper Scheffs

Anna Doliwa

12 English-Speaking Competition Międzynarodowy Konkurs Krasomówczy Ogólnopolski/wyróżnienie Julia Pukownik
13 Best English Speller Konkurs Ortograficzny

Międzyszkolny/finalista

Międzyszkolny/finalista

Natalia Podosek

Julia Pukownik

14 Speak as if you were Konkurs Krasomówczy dla szkół ponadgimnazjalnych Międzyszkolny/finalista Natalia Podosek
15 Olimpiada Języka Francuskiego Okręgowy Gabriela Ziółkowska
16 Nagroda Maupassant dla młodych twórców nowel 2 nagroda w kategorii dla obcokrajowców Anna Młynarczyk
17 V Miejski Survival Międzyszkolny/3 m-ce

Daria Rębisz

Irmina Matusiak

Szymon Wypych

Tomasz Źródlewski