Zajęcia w ramach programu ATOS

Zajęcia w ramach programu ATOS

(każde zajęcia trwają 90 minut)

 

Język niemiecki

Nauczyciel

Klasy

Termin/sala

Aleksandra Górna

2hc

Środa 15.30/ s. 32

Aneta Szerengowska

klasy I

Poniedziałek 15.30/s. 6

Aneta Szerengowska

klasy II

Czwartek 15.30/s.6

 

 

Język francuski

Nauczyciel

Klasy

Termin/sala

Alicja Wojciechowska

wszystkie klasy

Poniedziałek 15.30/s.22

 

 



Nowy plan lekcji

W zakładce Plan lekcji umieszczony został nowy plan obowiązujący od 23.01.2017r. Zmiany związane są z realizacją przedmiotu biochemia i dotyczą głównie klas 2b i 3b. W pozostałych klasach zmian w planie nie ma lub są one niewielkie. 



Wypożyczyłem – przeczytałem – pokochałem

Pod takim tytułem 8 grudnia w auli odbyła się impreza czytelnicza, na którą zaproszony został nasz absolwent p. Przemysław Nowakowski.

            W trakcie spotkania młodzież wysłuchała prelekcji na temat literatury
i pasji jaką jest pisanie książek. Po interesującym wystąpieniu p. Przemysława Nowakowskiego przedstawiciele klasy Ia przypomnieli zgromadzonym o święcie czytelni językowej, która w tym roku obchodzi swoje dziesięciolecie. Prowadzący zaprezentowali także tzw. książki naj… znajdujące się w zbiorach biblioteki szkolnej, a wśród nich:  najstarsza, najbardziej zniszczona, największa, najmniejsza… Najwięcej emocji dostarczyło jednak ogłoszenie wyników konkursów szkolnych na: Selfie z książką, Recenzję książki czy Quiz wiedzy
o książce
. Młodzież zgromadzona w auli była pod wrażeniem pokazu mody prezentującego stroje ulubionych postaci literackich.

            Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem wszystkich uczniów biorących udział w konkursach i obietnicą zorganizowania kolejnej imprezy czytelniczej pod tym tytułem.

            Zwycięzcom konkursów raz jeszcze gratulujemy!

uczniowie klasy Ia oraz S. Giemza, D. Brzezińska, M. Hejman



STYPENDIUM

LISTA STYPENDYSTÓW  „PRYMUS POMORZA I KUJAW”

1. Adamczyk Maria                                                   

2. Bełcikowska Wiktoria                                            

3. Białek Marcin                                                       

4. Białczyk Aleksandra                                            

5. Borecka Zuzanna                                                

6. Buńkowski Kacper                                               

7.Dzierżykraj-Lipowicz Krzysztof                            

8. Gajewska Wiktoria                                              

9. Grupa Joanna                                                     

10. Hejmann Edyta                                                 

11. Jakubowska Wiktoria                                        

12. Janiszewska Klaudia

13. Kamzelewski Filip

14. Kopińska Aleksandra

15. Kozerewicz Weronika

16. Mordaka Mateusz

17. Narodowski Bartosz

18. Nierebiński Jakub

19. Rybicki Kacper

20. Sadowska Karolina

21. Szykowna Kaja

22. Wendt Tadeusz

23. Wieczorek Zuzanna

24. Testka Michał

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy!

 

 

 



Program z firmą ATOS

W styczniu rusza II edycja programu  „ATOS EXCELLENCE PROGRAM”,

w związku z tym,  zapraszamy wszystkie klasy na spotkanie z przedstawicielami firmy Atos w dniach 6 i 7 grudnia 2017r. ,

według podanego grafiku:

Wtorek 06.12.2016

1 lekcja: klasy 1a, 1b, 2a (aula)

2 lekcja: 1f, 2hc, 2b (aula)

Środa 07.12.2016

1 lekcja: 3a,3b (aula)

3 lekcja: 3f, 3hc (aula)

4 lekcja: 2f, 2d, 1d (aula)      

                   Aneta Szerengowska, Aleksandra Górna, Alicja Wojciechowska